Apie elektroninę parduotuvę „Daiktai.EU“

Čia parduodami naudoti daiktai, ieškantys savo naujo šeimininko. Pirmiausia – skaitytos, naudotos knygos, senos fotografijos, dailės kūriniai – paveikslai, iliustracijos, vinilai – plokštelės, naudoti CD ir DVD, kiti įvairūs daiktai. Taip pat rasite ir antikvaro retenybių. Tikimės sudaryti galimybes tinkamas prekes įsigyti už mažesnę kainą. Kaip taisyklė ankstesnis garsaus literatūros kūrinio leidimas laikui bėgant tampa pigesnis už naujausius, pakartotinius to paties kūrinio leidimus, nors savo turiniu tos knygos niekuo nesiskiria.

Iš anksto dėkojame visiems lankytojams, kurie taps mūsų naujienlaiškių, pranešančių apie naujai paskelbtus daiktus, prenumeratoriais.

Šiuo metu pagal svetainės numatytąją tvarką įsigytus daiktus pristatome Lietuvos Respublikos teritorijoje, tačiau mielai išsiųsime ir į užsienį. Dėl siuntimo į užsienį prašome susisiekti su parduotuvės administratoriumi.

Daugiau išsamesnės informacijos apie pirkimą arba pagalbos perkant teiraukitės administratoriaus tel. +370 614 21598.Tęsti
Greita paieška
 
Įrašykite raktinius žodžius.
Išsami paieška
Kol kas apie daiktą atsiliepimų nėra
0 daiktų