JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

Krepšelio turinys    Pirkti    Mano paskyra   
1. Norėdami įsigyti jums patikusį, įdomų, reikalingą daiktą (prekę) įkelkite jį į prekių krepšelį:
– daiktą į krepšelį galite įkelti bet kada. Jūsų „Lankytojo krepšelio“ turinys bus sujungtas su jūsų „Nario krepšelio“ turiniu, kai tik prisijungsite.
Lankytojo krepšelis
Kiekvienam elektroninės parduotuvės lankytojui suteikiamas „Lankytojo krepšelis“. Lankytojui, kol naršo parduotuvėje, tai leidžia susidėti daiktus į laikiną pirkinių krepšelį. Kai lankytojas išeina iš elektroninės parduotuvės, pirkinių krepšelis panaikinamas.
Nario krepšelis
Kiekvienam elektroninės parduotuvės nariui suteikiamas „Nario krepšelis“. Tai leidžia nariui susidėti daiktus į pirkinių krepšelį ir, sugrįžus vėliau, užbaigti pirkimą. Pirkinių krepšelyje išlieka visi daiktai, kol narys jų nenuperka arba pats nepašalina.
Informacija
Jei narys susideda daiktus į savo „Lankytojo krepšelį“ ir nusprendžia prisijungti ir naudoti savo „Nario krepšelį“, „Lankytojo krepšelio“ ir „Nario krepšelio“ turiniai sujungiami automatiškai.

2. Sukurkite savo paskyrą arba prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis (el. paštas ir slaptažodis). Paspaudę mygtuką „Pirkti“ atlikite toliau pirkimo procedūras – išsirinkite pristatymo būdą, mokėjimo būdą, patvirtinkite pristatymo bei mokėjimo duomenis. Paspaudus „Patvirtinimo“ mygtuką sistema jus nukreips į atsiskaitymų sistemos „Paysera.com“ tinklalapį, kur galėsite saugiai sumokėti už pirkinį jums patogiu būdu – mokėjimo kortele, iš jūsų banko sąskaitos ir kt.

Apie įsigytą pirkinį mums bus pranešta nedelsiant. Jūsų užsakymą darbo dienomis išsiųsime per 24 valandas, o ne darbo dienomis pirmąją darbo dieną po jų.

Šiuo metu pagal svetainės numatytąją tvarką įsigytus daiktus pristatome Lietuvos Respublikos teritorijoje, tačiau mielai išsiųsime ir į užsienį. Dėl siuntimo į užsienį prašome susisiekti su parduotuvės administratoriumi.

Elektroniniai leidiniai

Norėdami įsigyti elektroninį leidinį atlikite įprastas anksčiau aprašytas pirkimo procedūras. Elektroninių leidinių pristatymas nemokamas (nulinis tarifas), tačiau perkant kaip pristatymo būdą reikia nurodyti „Lietuvos pašto“ siuntą. Gavę apmokėjimą, elektroninį leidinį (failą) jums išsiųsime jūsų registracijos metu nurodytu el. pašto adresu.

Daugiau išsamesnės informacijos apie pirkimą arba pagalbos perkant teiraukitės administratoriaus tel. +370 614 21598.