JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

Krepšelio turinys    Pirkti    Mano paskyra   
Lietuviško humoro ir satyros žurnalo „Šluota“ knygų lentynėlės leidinys, kuriame rasite Druidų horoskopą, anekdotų ir karikatūrų. Smagaus pasiskaitymo ir malonių laisvalaikio skaitinių knygelė.

Druidų horoskopas. Kartais jį vadina gališkuoju. Šiam horoskopui daugiau kaip tūkstančiai metų. Druidai – uždara žynių kasta, tradicinių keltų tikėjimų ir apeigų paveldėtoja. Jie sudarinėdavo kalendorius, kuriuose nurodydavo genties laimingąsias dienas. Atsiskyrėliškai gyvendami miškuose druidai įžvelgė medžių ir žmonių panašumus. Kiekvienas žmogus, kaip ir medis, turi tik jam vienam būdingų savybių, privalumų ir trūkumų, todėl kiekvienam reikia kitokių gyvenimo sąlygų. Jie sudarinėdavo horoskopus Saulės padėties Žemės atžvilgiu. Pasak druidų, žmogaus likimas, jo ateitis, būdas ir gabumai tiesiogiai priklauso nuo to, kiek Saulė nutolusi nuo Žemės jo gimimo momentu. Kaip tik todėl kiekvienas ženklas turi du veikimo periodus.

Redaktorius sudarytojas Albertas Lukša, dailininkas Andrius Cvirka, techniniai redaktoriai Valentina Novikova, Vieslovas Žičkus, korektorė Rita Jaškienė. Tiražas 15 tūkst. egz. „Šluota“ 1992, Vilnius.

Sparčioji paieška